Favlika, 2018 yılında kuruldu, Dijital Reklamcılık ve Açıkhava Mecra Pazarlama şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Ordu / Altınordu bölgesinde faaliyet gösteren Favlika, sektörün kilit oyuncularından biri olmayı hedeflemektedir.

Favlika, yerel yönetim ve ticari işletmelerden kiraladığı alanlara kaliteli ve uluslararası standartlara uygun reklam mecrası yatırımlarını üstlenmektedir. Yatırımlarını yaparken çağın gereksinimlerine ve teknolojiye uygun ürünlerin seçilmesine özen gösterir. Güzide şehrimizin mimarisine değer katan ürünlerimiz, Favlika tarafından özenle seçilmektedir. Ayrıca eğitimli ve donanımlı saha ekipleri sayesinde reklam mecralarının bakım, onarım ve temizlik faaliyetlerini bizzat yürütmektedir.

Favlika, reklam verenler için hedef kitleleri ile en etkili iletişim kurabilecekleri yerleri özenle seçerek reklam mecralarını konumlandırır ve verilecek mesajın verimliliğini en üst seviyeye çıkarır. Reklam verenlerin her türlü ihtiyacına destek olacak, gerekli altyapı ve ekibe sahip olan Favlika müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmayı kendisine ilke edinmiştir.

Favlika, Altınordu ilçesinde 77 Bilboard, 26 Raket, 2 Megalight VE 1 adet Led ekran üniteleri ile hizmet vermektedir.

Favlika, yine sektörde Ordu ve Ülke genelinde başarılı işlere imza atmış İz Grafik Ajans ile partner olmakla birlikte müşterilerine çok yönlü çözümlerde sunabilme kabiliyetine sahiptir.